Hydratační pleťové masky s HA

Hydratační pleťové masky s HA

Hydratační pleťové masky s kyselinou hyaluronovou

89 Kč

Výrobce: Images

Hledáte pomocníka na suchou, unavenou, vrásčitou pleť bez lesku a života? Pak je vaši novou nejlepší kamarádkou kyselina hyaluronová. Vyskytuje se přirozeně v lidském těle a je klíčová pro hydratovanou a vypnutou pleť.

Vyzkoušejte hydratační pleťové masky IMAGES spolu s Ying-Yang

V nabídce tři varianty (při objednávce uveďte do poznámek počet a druh) viz složení:

Modrá : EDTA (kyselina ethylendiamintetraoctová a její soli), PEG-40 (hydrogenovaný ricinový olej), kyselina hyaluronová (HA), Hroznovice vřetenovitá (Sargassum fusiforme)

Pro lehký a hedvábný dotek, obsahuje látky pro péči o pokožku (HA), vůni kolem tváře, osvěžující. Zvlhčuje a je nelepivá, dodává vlhkost pokožky, aby pomohla zlepšit suchou pokožku a zamezila ztrátě vody. Ying běží naplno,
s něžnou kůží - pokožkou.

Růžová : EDTA (kyselina ethylendiamintetraoctová a její soli), PEG-40 (hydrogenovaný ricinový olej), kyselina hyaluronová (HA), Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea)

Pro hydratační hedvábný dotek, obsahuje (HA) přísady pro péči o pleť, vůni kolem tváře, osvěžující. Voda Yang zvlhčuje pokožku, dodává vlhkost pokožky a pomáhá vylepšit pokožku suchou, uzamkne vodu, která nevydrží, jako voda. Udělejte svou pokožku dětskou, jemnou a něžnou.

Zelená : EDTA (kyselina ethylendiamintetraoctová a její soli), PEG-40 (hydrogenovaný ricinový olej), kyselina hyaluronová (HA), Čajovník čínský (Camellia sinensis)

Pro lehký a hedvábný dotek, obsahuje (HA) přísady pro péči o pleť, vůni kolem tváře, osvěžující. Voda Mo Mo není lepkavá, dodává vlhkost pokožky, aby pomohla zlepšit suchou pokožku, takže pokožka má viditelně jemné zlepšení.

 

Obsah : 25g

Expirace : 2023

Výrobce : Images Korea

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení